Ārējo lietotāju reģistrs v.1.5.43

Uzmanību! Jūs izmantojat pārlūkprogrammu, ar kuru var būt apgrūtināta vai neiespējama atsevišķu darbību izpilde VID informācijas sistēmās. Rekomendējam izmantot kādu no šīm:

Lietotāja autentifikācija

VID informācijas sistēma: 
Identifikators: 
Parole: 

Pieslēgties ar

 • Tehnisku iemeslu dēļ līdz 2014.gada 2.aprīlim ir problēmas ar Mirkrouzņēmuma nodokļa deklarācijas iesniegšanu par 2014.gada 1.ceturksni.

  Atvainojamies par sagādātajām neērtībām

 • Tehnisku iemeslu dēļ ir iespējami traucējumi Akcīzes preču pārvietošanas un kontroles sistēmas (EMCS) ziņojumu apmaiņā. Brīžiem ziņojumu apstrādes cikla laiks varētu sasniegt 30 min.

  Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

  (Nepieciešamības gadījumā, lūdzam lietot atkāpšanās procedūru saskaņā ar sniegtajiem norādījumiem: http://www.vid.gov.lv/default.aspx?tabid=8&id=4528&hl=1 ).

 • Tehnisku iemeslu dēļ, atsevišķos gadījumos iespējams nepilnīgs nodokļu nomaksas stāvokļa attēlojums – var iztrūkt informācija par gadu mijā veiktajiem maksājumiem, kā rezultātā EDS var brīdināt nodokļu maksātāju par nodokļu parādu, kas jau ir samaksāts.

  Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.


 • Uzmanību! Sakarā ar to, ka Latvijas radio un televīzijas centrs ir veicis izmaiņas eParaksta programmā, visiem eParaksta programmas lietotājiem nepieciešams veikt atjauninājumus. Pretējā gadījumā - dokumentu atvēršana nebūs iespējama. https://www.eparaksts.lv/lv/jaunumi/uzmanibu-visiem-eid-karsu-un-eparaksta-viedkarsu-lietotajiem-nepieciesams-veikt-atjauninajumus/